پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

آخرین قیمت انواع خودروها در بازار خودرو

1399/07/20
آخرین قیمت انواع خودروها در بازار خودرو

از آخرین روز هفته گذشته آرامش نسبی در بازار خودرو بر قرار است و تاکنون نیز بازار خودرو توانسته است این آرامش نسبی را حفظ کند و از افزایش بیشتر قیمت‌ها جلوگیری کند. با این وجود این آرامش نسبی شامل حال خودروهای پراید نشده است.

به گزارش فراسرمایه، قیمت‌ها در بازار خودرو که از آخرین روز هفته گذشته به ثبات رسیدند تاکنون تغییری نکرده است به گونه‌ای که پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ و ۹۸ به ترتیب از آخرین روز هفته گذشته تاکنون بر روی قیمت‌های ۱ میلیارد و ۲۵۰ و ۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان ثابت مانده‌اند.

بیشتر بخوانید : خودروهای چند میلیاردی در بازار ایران + جدول

قیمت انواع پژو:

سایر خودروهای گروه پژو نیز ثبات قیمت را تجربه کرده‌اند و ۲۰۶ تیپ ۲ طی چند روز اخیر بر روی ۲۲۰ میلیون تومان ثابت مانده است و یا پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز طی چند روز اخیر در مرز ۳۰۰ میلیون تومان ایستاده بوده است و قیمت این خودرو امروز ۲۹۸ میلیون تومان اعلام شده است و ۲۰۷ دنده ای ۴۳۳ میلیون تومان، ۲۰۷ اتوماتیک ۴۵۳ میلیون تومان، ۲۰۷ صندوقدار ۴۸۱ میلیون تومان، پژو پارس اتوماتیک ۴۲۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۲۱۹ و پژو پارس ساده ۲۴۸ میلیون تومان قیمت دارند.

قیمت انواع پراید:

در این میان اما خودروهای گروه پراید کمی افزایش قیمت داشته‌اند به گونه‌ای که قیمت پراید ۱1۱ از چهارشنبه هفته گذشته ۱ میلیون تومان افزایش یافته است و این خودرو در حال حاضر به قیمت ۱۳۸ میلیون تومان رسیده است و در میان سایر مدل‌های پاید نیز این افزایش قیمت دیده می‌شود به گونه‌ای که خودروهای پراید ۱۳۱و ۱۳۲ هر کدام با ۱ میلیون تومان افزایش قیمت به ترتیب به قیمت‌های ۱۲۱ و ۱۲۴ میلیون تومان رسیده‌اند و در این میان خودرو پراید ۱۵۱ با ۲ میلیون تومان افزایش قیمت به ۱۲۴ میلیون تومان رسیده است.

بیشتر بخوانید : احتمال ریزش قیمت کدام خودروها وجود دارد؟

قیمت انواع تیبا:

در این میان انواع خودروهای گروه تیبا نیز طی چند روز گذشته ثبات قیمت را تجربه کردند به گونه‌ای که قیمت تیبا هاچ بک ای ایکس در حال حاضر ۱۶۲ میلیون تومان اعلام شده است و تیبا هاچ بک پلاس امروز ۱۶۷ میلیون تومان قیمت دارد و تیبا صندوقدار اس ایکس بنزینی و تیبا صندوقدار پلاس به ترتیب ۱۴۴ و ۱۶۲ میلیون تومان قیمت دارند.

قیمت انواع دنا:

این ثبات قیمت‌ها در انواع خودروها دنا نیز دیده می‌شود به گونه‌ای که دنا معمولی در حال حاضر ۳۲۷ میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۴۸۵ میلیون تومان و دنا پلاس دنده‌ای ساده ۴۰۰ میلیون تومان قیمت دارند و خودروهای ساینا ای ایکس دنده‌ای و ساینا پلاس دنده‌ای نیز که طی چند روز اخیر از افزایش قیمت‌ها در امان بودند در حال حاضر به ترتیب ۱۵۸ و ۱۷۷ میلیون تومان قیمت دارند.

بیشتر بخوانید : جولان قیمت های نجومی در بازار خودرو | وزیر جدید نیامده از تب و تاب افتاد

قیمت انواع سمند:

قیمت انواع سمند نیز طی ۲۴ ساعت اخیر ثابت مانده است به گونه‌ای که سمند ال ایکس ای اف ۷ در حال حاضر ۲۳۷ میلیون تومان، سمند ال ایکس ساده ۲۰۸ میلیون تومان و سمند سورن ای ال ایکس نیز در ال حاضر ۲۷۴ میلیون تومان قیمت دارند.

منبع: خبرآنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *