پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - May 31 ,2023

ادامه ثبات قیمت ارز در صرافی‌های بانکی

1399/05/05
ادامه ثبات قیمت ارز در صرافی‌های بانکی

به گزارش فراسرمایه، نرخ فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی امروز نیز بدون تغییر باقی ماند. بر این اساس هر دلار در این صرافی‌ها به بهای ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته شد.

بهای هر دلار آمریکا در ساعت ۱۳ و ۴۵ دقیقه امروز (یکشنبه، ۵ مرداد) در صرافی‌های بانکی با رقم ۲۰ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش رسید. همچنین قیمت خرید دلار در این صرافی‌ها نیز ۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام شد.

همچنین برای فروش هر یورو رقم ۲۳ هزار و ۳۰۰ تومان بر تابلوها ثبت و خرید یورو نیز با قیمت ۲۲ هزار و ۶۰۰ انجام شد. بر این اساس همچنان فاصله ۷۰۰ تومانی میان قیمت خرید و فروش یورو و دلار در صرافی‌های بانکی پابرجا باقی ماند.

اما بر خلاف صرافی ها بانکی در سامانه سنا این روزها نرخ ارز معاملاتی با شیبی ملایم رشد دارد. میانگین بهای فروش هر یورو در بازار معاملاتی روز گذشته این سامانه، به قیمت ۲۳ هزار و ۹۱۲ تومان بود. در این سامانه بهای دلار نیز به رقم ۲۰ هزار و ۸۷۳ تومان رسید.

در سامانه نیما ولی روند حرکت قیمت ها، کاهشی بوده است، به طوری که در روز معاملاتی گذشته هر حواله فروش یورو با میانگین قیمت ۲۰ هزار و ۸۷۱ تومان فروخته شد، فروش حواله دلار نیز به قیمت میانگین ۱۷ هزار و ۹۰۸ تومان انجام شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی