پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۲ - May 30 ,2023
  • فراسرمایه
  • بورس
  • اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۰

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۰

1399/06/10
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۰

امروز سهامداران شرکت‌های سرامیک‌های صنعتی اردکان، صنایع خاک چینی ایران و فولاد خوزستان در بورس و معامله‌گران شرکت‌های تولید برق ماهتاب کهنوج، پتروشیمی مارون و کشاورزی و دامپروری ملارد شیر در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.


به گزارش فراسرمایه، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 9هزار و 174 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 727 هزار و 958 واحد به کار خود پایان داد و بیش از 15میلیارد و 637 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 24 هزار و 217 میلیارد تومان در بیش از 2 میلیون و 266 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت. بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرامیک‌های صنعتی اردکان، صنایع خاک چینی ایران و فولاد خوزستان امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری خوارزمی، نوسازی و ساختمان تهران و فولاد خراسان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

بیشتر بخوانید : محصول ۶ شرکت در بازار اصلی بورس کالا پذیرش شد

بر طبق این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 893 میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 573 میلیارد تومان در 702 هزار و 358 نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 2واحد افت کرد و در ارتفاع 18 هزار و 158 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های تولید برق ماهتاب کهنوج، پتروشیمی مارون و کشاورزی و دامپروری ملارد شیر بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های اعتباری ملل، پلیمر آریا ساسول و توسعه فناوری اطلاعات خوارزمی بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی