پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - Oct 3 ,2023
  • فراسرمایه
  • بورس
  • اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۶

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۶

1399/06/16
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۱۶

امروز سهامداران شرکت‌های قند نیشابور، خوراک دام پارس و صنایع پتروشیمی کرمانشاه در بورس و معامله‌گران شرکت‌های مدیریت انرژی امید تابان هور، توسعه مسیر برق گیلان و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.


به گزارش فراسرمایه، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 5 هزار و 847 واحدی در ارتفاع یک ‌میلیون و 647 هزار و 855 واحد به کار خود پایان داد و بیش از 10 میلیارد و 6 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 11 هزار و 594 میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و 413 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.
بر این اساس سهامداران شرکت‌های قند نیشابور، خوراک دام پارس و صنایع پتروشیمی کرمانشاه بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های نوش مازندران، کارخانجات قند قزوین و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

بیشتر بخوانید : شاخص بورس به رشد ۵ هزار واحدی قناعت کرد

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 747 میلیون ورقه به ‌ارزش 5 هزار و 535 میلیارد تومان در 568 هزار و 276 نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 48 واحد رشد کرد و در ارتفاع 17 هزار و 339 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های مدیریت انرژی امید تابان هور، توسعه مسیر برق گیلان و کشت و صنعت شهداب ناب خراسان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کشت و صنعت دشت خرمدره، بانک دی و توسعه حمل و نقل ریلی پارسیان بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی