پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۲ - Sep 23 ,2023
  • فراسرمایه
  • بورس
  • اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۳۱

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۳۱

1399/06/31
اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۶/۳۱

امروز سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، شیمی دارویی دارو پخش و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، بیمه پاسارگاد و صنایع بهداشتی ساینا بیشترین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش فراسرمایه، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با افت 57 هزار و 251 واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و 595 هزار و 154 واحدی به کار خود پایان داد و 3 میلیارد و 355 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4 هزار و 948 میلیارد تومان در 477 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های صنایع جوشکاب یزد، شیمی دارویی دارو پخش و سرمایه‌گذاری ساختمان ایران بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بانک تجارت، سرمایه‌گذاری سیمان تامین و ایران خودرو بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

بیشتر بخوانید : سازوکار صدور مجوز کارگزاری‌های جدید زیر ذره‌بین فعالان بورس

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 525 میلیون ورقه به‌ارزش 3 هزار و 525 میلیارد تومان در 378 هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 217 واحد افت کرد و در ارتفاع 17 هزار و 599 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه، بیمه پاسارگاد و صنایع بهداشتی ساینا بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های ذوب آهن اصفهان، بیمه دی و توسعه مولد نیروگاهی جهرم بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی