پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - Oct 3 ,2023

افزایش قیمت دلار در کانال ۲۳ هزار تومان

1399/06/10
افزایش قیمت دلار در کانال ۲۳ هزار تومان

بهای ارزهای دلار و یورو امروز (دوشنبه) افزایش قیمت داشت و در تابلوی صرافی‌های بانکی قیمت فروش دلار ۲۳ هزار و ۱۵۰ تومان و فروش یورو ۲۷ هزار و ۲۵۰ تومان ثبت شد.


به گزارش فراسرمایه، امروز (دهم شهریور) بازار ارز پس از ایام تعطیل تاسوعا و عاشورا، همچنان میل صعودی خود را نشان داد.

امروز در صرافی‌های بانکی هر دلار آمریکا در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه، با افزایشی ۵۰ تومانی نسبت به آخرین روز هفته گذشته به بهای ۲۳ هزار و ۵۰ تومان خریداری و به قیمت ۲۳ هزار و ۱۵۰ تومان فروخته شد.

همچنین تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز افزایشی مشابه دلار را ثبت کرد و عدد ۲۷ هزار و ۲۵۰ تومان برای خرید و برای فروش هر یورو هم قیمت ۲۷ هزار و ۳۵۰ تومان ثبت شد.

بیشتر بخوانید : قیمت طلا،سکه، دلار و ارز امروز ۹۹/۰۶/۱۰

بررسی بازار غیر رسمی ارز نیز نشان دهنده تداوم روند روز پایانی هفته گذشته در افزایش بهای دلار است. امروز خرید و فروش دلار در ساعات ابتدایی معاملات از رقم ۲۳ هزار و ۶۵۰ تومان کار خود را آغاز کرد و اکنون با افزایشی ۱۵۰ تومانی در محدوده ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌شود.

همچنین در سامانه سنا در آخرین روز کاری هفته گذشته (۶ شهریور) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۷ هزار و ۱۰۱ تومان و برای فروش دلار نیز رقم میانگین ۲۳ هزار و ۹۷ تومان ثبت شده است.

علاوه براین در سامانه نیما نیز در روز معاملاتی هفته گذشته (۶ شهریور)، خرید هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۵ هزار و ۱۰۶ تومان ثبت شد. برای خرید و فروش حواله دلار نیز در روز معاملاتی گذشته رقمی در سامانه ثبت نشد.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی