پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۹ خرداد ۱۴۰۲ - May 30 ,2023

افزایش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی

1399/06/02
افزایش ۲۰۰ هزار تومانی قیمت سکه بهار آزادی

افزایش بهای ۲۰۰ هزار تومانی سکه بهار آزادی در بازار امروز (یکشنبه) در حالی که بازارهای ارز و طلای جهانی در آرامش به سر می‌برند، مهمترین اتفاق بازار طلا بود. سکه تمام بهار آزادی به بهای ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان فروخته شد.


به گزارش فراسرمایه، بازار سکه و طلا امروز (یکشنبه، دوم شهریور) شاهد رفتارهای متناقضی بودند و در روزی که سکه بهار آزادی افزایش قیمت ۲۰۰ هزار تومانی داشت، مثقال طلا کاهش قیمت ۵ هزار تومانی را تجربه کرد. امروز در ساعت ۱۵ سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار به قیمت سکه ۱۰ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله ‌شد.

بیشتر بخوانید : منتظر نوسان شدید قیمت طلای جهانی باشید

سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با افزایش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته، به ارزش ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار مبادله شد. نیم سکه به بهای پنج میلیون و ۳۵۰ هزار تومان، ربع سکه به قیمت دو میلیون و ۹۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز با ارزش یک میلیون و ۶۷۰ هزار تومان معامله شدند.

قیمت طلا:

در بازار طلا نیز یک گرم طلای خام ۱۸عیار به ارزش یک میلیون و ۵۴ هزار تومان فروخته و هر مثقال طلا نیز با قیمت چهار میلیون و ۴۵۶ هزار تومان معامله می‌شود.

از سوی دیگر در بازار جهانی، امروز انس طلا نسبت به روز گذشته هیچ تغییر قیمتی نشان نداد و به بهای یک هزار و ۹۴۱ دلار مبادله شد.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی