پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

چهارشنبه, ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - May 31 ,2023

بازار خودرو در انتظار نشست وین + جدول قیمت

1400/01/16
بازار خودرو در انتظار نشست وین + جدول قیمت

خودروهای پرطرفدار ایران خودرو و سایپا دیروز را در انتظار نشست روز سه شنبه (نشست وین) با نوسان اندک و در بسیاری از محصولات بدون تغییر قیمت پشت سرگذاشتند.

به گزارش فراسرمایه، ارزیابی بازار خودروهای پرطرفدار ایران خودرو و سایپا نشان دهنده آن است که محصولات شرکت سایپا امروز بدون تغییر قیمت نسبت به روز گذشته در بازار عرضه شدند و ایران خودروهایی نیز رشد قیمت یک تا سه میلیونی را تجربه کردند.

بیشتر بخوانید : گران‌ترین و ارزان‌ترین ماه 3 خودرو پرطرفدار

نوسان اندک در بازار خودروهای پرطرفدار در حالی رقم خورده که به گفته فعالان بازار خودرو اعلام خبر مذاکره نشست وین در روز سه شنبه موجب شده تا بازار فعلا منتظر نتایج این نشست باشد و این امر موجب شده تا بازار در آرامش در حال حاضر در آرامش بسر برد.

براساس ارزیابی های صورت گرفته امروز «سمند LX» امروز در بازار 3 میلیون تومان نسبت به روز گذشته افزایش قیمت داشته و با قیمت 182 میلیون تومان دربازار معامله شده است.

بیشتر بخوانید : برنامه تولید خودرو در سال ۹۹ محقق نشد + جزئیات

«پژو 206 تیپ دو» دومین محصولی است که امروز در بازار افزایش قیمت داشته است. این خودرو امروز با افزایش یک میلیونی قیمت نسبت به روز گذشته در بازار 199 میلیون تومان معامله شد. سایر محصولات پرطرفدار دو شرکت ایران خودرو و سایپا امروز نسبت به روز گذشته در بازار بدون تغییر قیمت عرضه شدند.

بازار خودرو

منبع: اقتصادنیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی