پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

قیمت طلا، سکه، دلار و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۶

1400/04/26
قیمت طلا، سکه، دلار و ارز امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۶

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک میلیون و ۵۵ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۰ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۴ هزار و ۷۵۰ تومان است.

به گزارش فراسرمایه، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک میلیون و 55 هزار تومان، قیمت دلار 24 هزار و 750 تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 10 میلیون و 560 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز 10 میلیون و 400 هزار تومان است.

بیشتر بخوانید : پیش‌بینی قیمت طلا تا پایان تیر

قیمت انواع سکه:

در بازار سبزه‌میدان هم اکنون، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 5 میلیون و 500 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3 میلیون و 450 هزار تومان و سکه یک گرمی 2 میلیون و 200 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

بیشتر بخوانید : ضربه شبانه قیمت طلا به قیمت سکه امامی+نمودار

قیمت طلا:

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک میلیون و 55 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 408 هزار تومان و هر مثقال طلا 4 میلیون و 572 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

بیشتر بخوانید : پیش بینی آینده بیت کوین | یک رکورد در بازار طلا

قیمت انواع ارز:

در بازار ارز هم اکنون،‌ قیمت دلار 24 هزار و 750 تومان، قیمت یورو 29 هزار و 250 تومان و درهم امارات 6 هزار و 760 تومان اعلام شده است.

نوسان قیمت در بازار ارز درحالی رخ داده که در روزهای نخست سال جاری، با تلاش سفته بازان،‌ قیمت دلار به مرز 26 هزار تومان هم رسیده بود اما انتشار خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای و … باعث عقب نشینی دلار از این سطح قیمتی شده است. دلار مدتی است بین کانال 23 تا 24 هزار تومان در نوسان است.

بیشتر بخوانید : فرار دلار از سقوط؟

به اعتقاد کارشناسان دو باور در بازار ارز وجود دارد که موجب نوسانات قیمتی می شود،‌نخست اینکه با مذاکره و بازگشت به برجام و … قیمت ارز کاهش چشم گیری خواهد داشت و دوم اینکه حتی مذاکره هم نمی تواند مانع از واقعیات موجود اقتصاد ایران شود و امکان کاهش چشم گیر قیمت ارز وجود ندارد و نهایتا دلار در کانال 23-22 هزار تومان جا خوش می کند.

در صرافی‌های بانکی قیمت‌ دلار و یورو نسبت به روز کاری قبل کاهش یافته است؛ برهمین اساس، قیمت فروش دلار 24 هزار و 260 تومان و قیمت خرید دلار از مردم 23 هزار و 779 تومان تعیین شده است. قیمت فروش یورو نیز معادل 28 هزار و 886 تومان و قیمت خرید یورو نیز 28 هزار و 314 تومان اعلام شده است.

بیشتر بخوانید : چشم انداز قیمت دلار در انتهای تیرماه

نرخ خرید و فروش دلار و یورو در صرافی‌های بانکی و بازار متشکل ارزی متغیر است و متناسب با نوسانات بازار آزاد در طول روز چند بار تغییر می‌کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *