پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

قیمت طلا، سکه، دلار و ارز امروز ۹۹/۰۷/۰۲

1399/07/02
قیمت طلا، سکه، دلار و ارز امروز ۹۹/۰۷/۰۲

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸ عیار هرگرم یک ‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان است.

به گزارش فراسرمایه، هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای ۱۸ عیار هر گرم یک‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، قیمت دلار ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳ میلیون ۳۰۰ هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

قیمت انواع سکه:

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۴ میلیون تومان و سکه گرمی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت سکه 2 مهر

قیمت طلا:

قیمت طلای ۱۸ عیار در هر گرم هم یک ‌میلیون و ۲۴۰ هزار تومان، قیمت طلای ۲۴ عیار در هر گرم یک‌میلیون و ۶۵۳ هزار تومان و هر مثقال طلا ۵میلیون و ۳۷۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۲ درصد رشد به ۱۹۰۲ دلار و ۴ سنت رسید. قیمت طلا در معاملات آتی امروز نیز ۰.۰۷ درصد رشد داشت و به ۱۹۰۹ دلار رسید.

قیمت طلا 2 مهر

قیمت انواع ارز:

در بازار آزاد هم‌اکنون قیمت دلار با افزایش نسبت به دیروز  ۲۷ هزار و ۷۵۰ تومان، یورو ۳۲هزار و ۲۰۰ تومان و درهم امارات ۷هزار و ۶۶۰ تومان اعلام شده است.

هم اکنون قیمت فروش دلار در صرافی ها با افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به قیمت های پایانی دیروز ۲۷ هزار و ۵۰۰ تومان و قیمت خرید دلار نیز ۲۷  هزار و ۴۰۰ تومان درج شده است.

ضمن اینکه قیمت فروش یورو نیز با افزایش نسبت به قیمت های پایانی دیروز معادل ۳۲ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت خرید یورو ۳۲ هزار تومان تعیین شده است.

قیمت ارز 2 مهر

منبع: خبرگزاری تسنیم

    نظر شما