پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - Oct 3 ,2023

همه اطلاعات در مورد عرضه اولیه امین

1399/05/14
همه اطلاعات در مورد عرضه اولیه امین

عرضه اولیه امین (شرکت تامین سرمایه امین) در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ انجام خواهد شد. حداکثر تعداد سهم این عرضه اولیه ۳۰۰ سهم است که در بازه قیمتی ۹۸۰۰ تا ۱۰۴۰۰ ریال قابل ثبت خواهد بود. بر این اساس حداکثر نقدینگی عرضه اولیه امین نزدیک به ۳۱۲ هزار تومان است.


معرفی شرکت امین (تامین سرمایه امین)

شرکت تامین سرمایه امین متشکل از مجموعه ای از بهترین متخصصین بانکداری سرمایه گذاری و بازار سرمایه در ایران است، که با دارا بودن همه مجوز های لازم، و با هدف ارائه خدمات مشاوره عرضه، مشاوره پذیرش اوراق بهادار و نیز پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا، پردازش اطلاعات مالی و سبدگردانی، طیف کاملی از خدمات مالی را به مشتریان خود عرضه می کند. کارنامه بی نظیر امین در ارائه “راهکارهای تامین مالی از بازار سرمایه” به مشتریان، در دهه دوم فعالیت ما باعث شکل گیری مرکز راهکارهای امین شد، که با هدف ارائه راهکارهای چند جانبه در هر صنعت، تمرکز، تخصص و هوشمندی را برای مشتریان فراهم کرده است. سهم بازار ۲۵ درصدی ما در انتشار اوراق بهادار، به واسطه اعتماد و اطمینان مشتریان و مردم حاصل شده، از این رو تلاش ما ارائه راه حل های فراگیر، انطباق پذیر و کارآمد برای رشد صنعت و سرمایه گذاری است.

اطلاعات عمومی شرکت

عرضه اولیه امین

حوزه فعالیت شرکت

شرکت تامین سرمایه امین متشکل از مجموعه ای از بهترین متخصصین بانکداری سرمایه گذاری و بازار سرمایه در ایران است، که با دارا بودن همه مجوز های لازم، و با هدف ارائه خدمات مشاوره عرضه، مشاوره پذیرش اوراق بهادار و نیز پذیرش کالا و اوراق بهادار مبتنی بر کالا، پردازش اطلاعات مالی و سبدگردانی، طیف کاملی از خدمات مالی را به مشتریان خود عرضه می کند. کارنامه بی نظیر امین در ارائه “راهکارهای تامین مالی از بازار سرمایه” به مشتریان، در دهه دوم فعالیت ما باعث شکل گیری مرکز راهکارهای امین شد، که با هدف ارائه راهکارهای چند جانبه در هر صنعت، تمرکز، تخصص و هوشمندی را برای مشتریان فراهم کرده است. سهم بازار ۲۵ درصدی ما در انتشار اوراق بهادار، به واسطه اعتماد و اطمینان مشتریان و مردم حاصل شده، از این رو تلاش ما ارائه راه حل های فراگیر، انطباق پذیر و کارآمد برای رشد صنعت و سرمایه گذاری است.

ترکیب سهامدارن

سهامداران این شرکت را در جدول زیر با تعداد سهام مربوطه مشاهده می‌کنید.

زمان خرید عرضه اولیه امین

عرضه اولیه تامین سرمایه امین در روز چهارشنبه مورخ ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹ عرضه خواهد شد.

نقدینگی عرضه اولیه امین

برای محاسبه میزان سرمایه لازم برای خرید عرضه اولیه غزر لازم است تا تعداد شرکت کنندگان به صورت دقیق مشخص باشد.

با احتساب حضور ۵ میلیون نفر حداقل نقدینگی لازم : ۱۷۵ هزار تومان

خرید عرضه اولیه امین

برای خرید عرضه اولیه امین به صورت رایگان می توانید از طرح خرید رایگان عرضه اولیه تیم شیم اقدام کنید تا بدون نیاز به نقدینگی خاصی، این عرضه اولیه به صورت رایگان برای شما خریداری گردد. همچنین در ساعات گفته شده برای سفارش گیری می توانید از طریق کارگزاری خود نسبت به ثبت سفارش در ماکسیمم قیمت گفته شده اقدام فرمایید.

راه‌های ارتباطی با شرکت

عرضه اولیه غزر

برچسب عرضه اولیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی