پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۱ فروردین ۱۴۰۲ - Mar 21 ,2023

گزارش بازار سهام 99/07/07

1399/07/07
گزارش بازار سهام 99/07/07

شاخص کل امروز با افزایش 3.6 درصدی به جایگاه یک میلیون و 515 هزار واحد رسید.

به گزارش فراسرمایه، گزارش کلی بازار سرمایه امروز حاکی از آن است که:

  • ارزش معاملات بورس کاهش ۴۲ درصدی داشت.
  • در روز جاری ارزش کل معاملات بورس کاهش قابل توجه بیش از ۴۲ درصدی پیدا کرده و به رقم ۵۲ هزار و ۴۹۸ میلیارد ریال کاهش یافت.
  • امروز نیز نمادهای خودرویی بیشترین حجم صف های فروش را داشتند. خساپا و خودرو با حجم صف یک میلیارد سهم بیشترین عرضه را پیدا کردند.
  • در مقابل وسپهر که برترین تقاضاها را امروز به خود دید توانست حجم ۲۰۱ میلیونی را در صف خرید خود تجربه کند.
  • حجم صف های فروش امروز به ۸۳ درصد با ارزش بیش از ۱۴۰ هزار میلیارد ریال رسید.

برترین عرضه‌ها و برترین تقاضاها در کدام نمادها شکل گرفتند؟

برترین تقاضاها نیز در نمادهای «وسپهر»، «ولپارس» و «وسزنجان» با حجم صف خرید 201 میلیون سهم، 73 میلیون سهم و 65 میلیون سهم ایجاد شد.

برترین عرضه ها نیز در نمادهای «خساپا»، «خودرو» و «خگستر» با حجم صف فروش 1 میلیارد سهم، 1 میلیارد سهم و 889 میلیون سهم ایجاد شد.

بیشترین حجم معاملات در کدام نمادها شکل گرفت؟

بیشترین حجم معاملات امروز به ترتیب در نمادهای «وسپهر» با 667 میلیون سهم، «وبملت» با 135.5 میلیون سهم و «وآیند» با 117.5 میلیون سهم شکل گرفت.

گزارش بازار سهام 7 مهربیشترین تقاضاها امروز در کدام نمادها شکل گرفت؟

امروز در بازار سرمایه بیشترین جابه‌جایی سهام از حقیقی به حقوقی در سهم‌های «وآیند» با حجم فروش حقوقی 109 میلیون سهم و حجم فروش حقیقی 100 میلیون سهم، «خودرو» با حجم فروش حقوقی 93 میلیون سهم و حجم فروش حقیقی 76 میلیون سهم و «وتجارت» با حجم فروش حقوقی 88 میلیون سهم و حجم فروش حقیقی 64 میلیون سهم می‌باشد.

امروز در بازار سرمایه بیشترین جابه‌جایی سهام از حقوقی به حقیقی در سهم‌های «تکنار» با حجم فروش حقوقی 250 هزار سهم و حجم فروش حقیقی 336 هزار سهم، «وثنو» با حجم فروش حقوقی 5 هزار سهم و حجم فروش حقیقی 5 هزار سهم و همچنین «کیا» با حجم فروش حقوقی 5 هزار سهم و حجم فروش حقیقی 5 هزار سهم می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی