پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۲ - Sep 23 ,2023

سیگنال مهم برای دارندگان ارز دیجیتال ریپل

1400/06/14
سیگنال مهم برای دارندگان ارز دیجیتال ریپل

بر اساس آخرین داده‌های منتشر شده از سوی شرکت تحلیل داده وال‌آلرت، یک شرکت سرمایه‌گذار ریپل بیش از ۲۱۸ میلیون توکن XRP از طرف یک کیف پول ناشناس دریافت کرده است.

به گزارش فراسرمایه، بر اساس آخرین داده‌های منتشر شده از سوی شرکت تحلیل داده وال‌آلرت، یک شرکت سرمایه‌گذار ریپل بیش از ۲۱۸ میلیون توکن XRP از طرف یک کیف پول ناشناس دریافت کرده است. مجموع ارزش این رمزارزها بیش از ۲۸۰ میلیون دلار بوده است.

جزئیات ارائه‌شده از سوی وبسایت بیت‌هامپ نشان می‌دهد که این معامله در دفتر لوکزامبورگ این شرکت انجام شده است. بیت‌هامپ یک پلتفرم نقدشوندگی در اروپاست که از ژانویه امسال و پس از اتهاماتی که به آزمایشگاه‌های ریپل زده شد، معاملات XRP را ممنوع کرده بود.

علاوه بر این، بر اساس رشته توئیت‌هایی وال‌آلرت، در روز گذشته بیش از ۴٫۵ میلیون توکن ریپل معامله شده است. همچنین صرافی بیترکس نیز اعلام کرده که ۲۰ میلیون ریپل در روزهای اخیر در این صرافی معامله شده که رکوردی جدید در این صرافی بوده است.

ارز دیجیتال ریپل با ارزش بازار نزدیک به ۶۰ میلیارد دلار در رتبه ششم مارکت‌کپ قرار دارد. XRP در ۲۴ ساعت گذشته افتی کمتر از یک درصد را تجربه کرده است. در حال حاضر ریپل با قیمت ۱٫۲۷ دلاری معامله شده و بازدهی هفتگی آن بیش از ۷٫۵ درصد به ثبت رسیده است.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی