پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

یکشنبه, ۳ مهر ۱۴۰۱ - Sep 25 ,2022

پیش‌بینی بازار سهام برای دومین هفته شهریور

1399/06/09
پیش‌بینی بازار سهام برای دومین هفته شهریور

در این گزارش پیش‌بینی بازار سهام برای دومین هفته شهریور را از نظر 4 کارشناس این حوزه می‌خوانید.


مجید محمدعلیزاده آرانی

بنظرم برآیند هفته آینده مثبت خواهد بود چرا که شاخص و سهام های شاخص ساز روند مناسبی دارند. اما نکته ای که وجود دارد اینست که اگر مقامات، اشخاص مسئول و غیرمسئول برای مدتی از اظهارنظرهای غیرکارشناسی نسبت به بازار پرهیز کنند، فکر می کنم هفته جدید و حتی هفته آینده روزهای مثبتی از بازار را شاهد خواهیم بود.

حامد مددی

هنوز هم معتقدم پول‌های نقد شده در یک ماه اخیر منتظر تایید هستند که معاملات چهارشنبه گذشته در صف های خرید مهر تایید این موضوع بود و تقاضا در هفته جاری نسبت به هفته گذشته فراتر نیز خواهد رفت.

البته این هفته احتمالا یکی دو مرتبه مثبت و منفی شدن ها در یک روز را تجربه خواهیم کرد و نوسانگیرها از بازار خارج خواهند شد. مهم این است که شاخص کل با قدرت از ۱۸۰۰ عبور کند که در این صورت سقف قبلی نیز دست یافتنی ست.

بیشتر بخوانید : تاریخ سازی در خروج پول از بورس

مهدی میرزایی

همانطور که شکل ریزش غافلگیرکننده بود، شکل برگشت و‌ ریکاوری هم غافلگیر کننده است. بازار همیشه سعی دارد معامله گران را به اشتباه بیندازد! کولپس اخیر یک فاز فروش عاطفی بود و هیچ داده بنیادی پشت آن فشار فروش وجود نداشت، به همین دلیل امید است سریعا و به صورت V شکل ریکاوری شود. اگر بعدا چارت شاخص کل را از نمای دور ببینید، این ریزش اخیر فقط یک میکروموج درون یک ابرموج صعودی هست.

جواد سبزیان

باتوجه به عرضه صندوق پالایشی یکم و نیاز به نقدینگی در هفته پیش رو،احتمالا شاهد عرضه های بیشتر از سوی حقیقی ها برای تأمین نقدینگی باشیم، در ضمن محدوده 1,746,000 واحد برای شاخص یک مقاومت محسوب می شود که انتظار داریم شاخص در این محدوده مقداری درجا بزند. در کل دوشنبه و سه شنبه بازاری متعادل پیش روی سهامداران خواهد بود اما روز چهارشنبه می تواند شروع یک روند خوب برای بازار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی