پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

جمعه, ۸ مهر ۱۴۰۱ - Sep 30 ,2022

پیش‌بینی بازار سهام برای چهارمین هفته شهریور ماه

1399/06/22
پیش‌بینی بازار سهام برای چهارمین هفته شهریور ماه

در این گزارش نظرات 4 تن از کارشناسان بازار سرمایه در گفتگو با فراسرمایه را پیرامون پیش‌بینی بازار سرمایه در چهارمین هفته شهریور ماه می‌خوانید.


امیر هامونی:

یکی از مصوبات مهم جلسه شورای عالی بورس مربوط به الزام حقوقی‌ها به بازارگردانی در بورس و فرابورس است، بر همین اساس پیش‌بینی می شود در هفته جدید بازار سهام روند متعادل و نقدشونده‌ای را در پیش بگیرد.

قاسم صادقی:

نسبت به کلیت هفته آینده خوشبین هستم. بازار اکنون بیش از هر چیز به عملیاتی شدن قول های مسئولان نیاز دارد. اگر نتایج جلسات پنجشنبه گذشته در بازار به خوبی نمود پیدا کند و بازارگردان به تعادل بازار کمک کند، می توان انتظار بازاری متعادل رو داشته باشیم و بعد از حدود یک ماه رنج زدن، و در مرحله بعد دو ماه و نیم تا سه ماه به سقف قبلی شاخص کل برسیم.

بیشتر بخوانید : ۴ پیش‌بینی از آینده بورس تا چند هفته بعد

محمدابراهیم احمدی:

با توجه به نزدیک شدن اکثر سهام به حمایت های دینامیک بلند مدت و همچنین اشباع فروش و رسیدن شاخص به منطقه‌ی ۱۵۵۰۰۰۰ تا ۱۴۵۰۰۰۰ و فشار های مجلس و افکار عمومی بر روی سازمان بورس بازار در نیمه‌ی دوم هفته ی آینده متعادل خواهد شد.

هادی افشاری:

انتظار می‌رود که منطقا هیجان‌های کنونی تا ماه‌های آینده فروکش کنند، اما توصیه‌ی همیشگی به سرمایه گذاران پرهیز از هیجان، تحلیل درست و بنیادی سهام شرکت‌ها، افزایش افق زمانی سرمایه‌گذاری و متنوع سازی آن‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی