پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - Oct 4 ,2022

پیش‌بینی بازار سهام در اولین هفته شهریور

1399/06/01
پیش‌بینی بازار سهام در اولین هفته شهریور

پیش‌بینی بازار سهام در اولین هفته شهریور به نقل از 4 کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با فراسرمایه:

  • جواد سبزیان:

بنظر می رسد تا یک ماه آینده شرایط بازار متعادل باشد به این معنی که نه مانند سه ماه ابتدایی سال رشد شارپی و نه همچون مردادماه نزولی شدید شود. در هفته جدید بازار ابتدای شنبه را با فشار فروش آغاز خواهد کرد اما از اواسط این روز رفته رفته شرایط بهتر شده و یکشنبه بازار شرایط بهتری خواهد داشت.

  • روزبه شریعتی:

من فکر می کنم بازار در روزهای شنبه یا یکشنبه هفته جدید مجددا روند صعودی به خود بگیرد. هرچند بعید است که پیک خود که دو میلیون و 100 هزار واحد بود را رد کند. پیشنهاد می کنم سهام داران اگر سهم خوب با پشتوانه تحلیلی دارند، آن را نگه دارند.

بیشتر بخوانید : پیش‌بینی قیمت طلا در هفته اول شهریور

 

  • مصطفی خانعلی زاده:

دلایل تکنیکالی نشان می دهند که بازار هفته دیگر مثبت خواهد شد. شنبه ابتدای بازار عرضه ها سنگین خواهد بود اما بازار در این روز نهایت به مثبت شدن متمایل می شود. افزایش نرخ دلار نیمایی به حدود 20 هزار تومان و افزایش قیمت کامودیتی ها در بازارهای جهانی، دو محرک اصلی برای بورس هستند.

  • عبدالله مشکانی:

بنظرم هفته جدید نقدینگی به سمت سهم های کوچکتر رفته و سهم های بزرگتر طی یک روند آرام به متعادل شدن بازار کمک کنند. این هفته قیمت ها نه خیلی رشد و نه خیلی افت می کنند و شاخص نیز افت چشمگیری نخواهد داشت. باید به بازار از نظر زمانی فرصت دهیم چون بازار از نظر روانی قدری بی اعتماد شده و برای جذب دوباره نقدینگی نیاز به زمان دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی