پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

چهارشنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۱ - Oct 5 ,2022

پیش‌بینی بازار سهام در سومین هفته مهر ماه

1399/07/19
پیش‌بینی بازار سهام در سومین هفته مهر ماه

در این گزارش نظرات 3 تن از کارشناسان بازار سرمایه در گفتگو با فراسرمایه را پیرامون پیش‌بینی بازار سرمایه در سومین هفته مهر ماه می‌خوانید.

روح‌الله صمدی | کارشناس بازار سرمایه:

با توجه به بهبود روند تعادلی در گروه های کوچکتر بازار بنظر می رسد سایه ترس از روی سهام کوچک نیز با سرعت بیشتری برداشته شود و بمرور روند تعادلی در سهام کوچک موجب بهبود فضای کلی بازار سرمایه گردد. اما سایه تردید و ابهام در نتایج انتخابات آمریکا و احتیاط سرمایه گذاران می تواند بعنوان مانعی برای رشد پررونق بازار سرمایه در هفته های آتی خودنمایی کند!

بیشتر بخوانید : آینده‌ بازارهای دلار، طلا و بورس

در مجموع بنظر می رسد توجه بازار بمرور به صنایع کوچک و غیردلاری بیشتر گردد و سهام شاخصی در هفته آتی در جا بزنند!

جواد سبزیان | فعال بازار سرمایه:

باتوجه به شکسته شدن خط روند نزولی شاخص کل و تغییر روند آن ان شاالله شاهد بازار خوبی در هفته پیش رو و در ادامه تا اواسط آبان خواهیم بود. اما این به معنی رشد شارپ شاخص نیست و بازار با شیب ملایم روند صعودی خود را آغاز خواهد کرد و احتمالا در اواسط هفته آینده شاهد پولبک به سطح مقاومتی شکسته شده حمایتی یک میلیون و پانصد و بیست هزار واحد خواهیم بود که جای نگرانی ندارد.

هومن عمیدی | کارشناس بازار سرمایه:

شاخص بورس بر روی کانال یک میلیون و ۵٠٠ هزار واحد در خط حمایت معتبری قرار دارد و می‌توان خوش‌بین بود که در هفته پیش‌رو بازاری مثبت در انتظار سهامداران باشد.

بیشتر بخوانید : بورس زیر سایه بانک‌ها | مچ اندازی سود و دلار در بازار سهام

نگاه بازار در هفته گذشته به صنایع پالایشگاهی و خودرویی بود و رشد بازار ناشی از افزایش قیمت‌ در این دو صنعت بوده است، در گروه بانکی نیز اکثر نمادها از رشد خوبی بر خوردار شدند و ضعف حمایت در برخی از نمادهای بانکی حاضر در بازار پایه از نکات جالب گروه بانکی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی