پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

اصلاح بیت‌کوین تا چه زمانی ادامه می‌یابد؟

1399/10/22

به گفته یک کارشناس بازار ارز دیجیتال، یک اصلاح بیت‌کوین روی قیمت 32 هزار دلار بود که می‌تواند این ریزش تا 28 هزار دلار ادامه داشته باشد. اما اگر نتواند روی این قیمت هم بماند روی قیمت 21 هزار دلار قطعا برگشت رو به بالایی خواهیم داشت.

بهنام سلطانی کارشناس بازار ارز دیجیتال در گفتگو با فراسرمایه پیرامون اصلاح بیت‌کوین اظهار داشت: اصلاح بیت‌کوین شروع شده و این اصلاح تا زمانی ادامه می‌یابد که روی نرخ 32 یا 34 هزار دلار خودش را تثبیت کند احتمال افزایش قیمت مجدد آن است در غیراینصورت پوزیشن بعدی 28 هزارتاست، که اگر یا این اصلاح نتواند خودش را روی این قیمت نگه دارد تا قیمت‌های پایین‌تر هم نمی‌آید.

بیشتر بخوانید : نگاهی کلی به وضعیت بازار امروز رمزارزها (22 دی)

وی افزود: یک اصلاح بیت‌کوین روی قیمت 32 هزار دلار بود که می‌تواند این ریزش تا 28 هزار دلار ادامه داشته باشد. اما اگر نتواند روی این قیمت هم بماند روی قیمت 21 هزار دلار قطعا برگشت رو به بالایی خواهیم داشت.

این کارشناس بیان کرد: این افزایش قیمت بی‌رویه ارزهای دیجیتال که از 26 هزار دلار تا 40 هزار دلار بود، در بازار به آن فومو به معنای ترس از جاماندن می‌گویند. که این ترس باعث شد افراد زیادی رو به خرید ارزهای دیجیتال بیاورند و موجب افزایش قیمت این ارزها شوند.

بیشتر بخوانید : بیت‌کوین از ۴۰ هزار دلار عقب نشست

وی در پایان تصریح کرد: دلایلی چون وجود کرونا، اتفاقات سیاسی و فومو باعث این افزایش قیمت بی‌رویه ارزهای دیجیتال شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویدیو اقتصادی