پایگاه خبری تحلیلی فراسرمایه

سه شنبه, ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - Oct 3 ,2023

افزایش ۳۰۰ تومانی بهای دلار در صرافی‌های بانکی

1399/05/23
افزایش ۳۰۰ تومانی بهای دلار در صرافی‌های بانکی

بازار ارز امروز (پنج‌شنبه) با شیب ملایم رشد قیمت‌ها همراه بود. بر این اساس نرخ فروش دلار در صرافی‌های بانکی با قیمت ۲۱ هزار و ۸۰۰ تومان و فروش یورو به قیمت ۲۶ هزار تومان انجام شد.


به گزارش فراسرمایه، بهای ارز همچنان به آرامی در مسیر صعود قرار دارد و امروز (پنج‌شنبه، ۲۳ مرداد) دلار و یورو در صرافی‌های بانکی شاهد افزایش ۳۰۰ تا ۴۰۰ تومانی بهای خود بودند.

بهای خرید و فروش هر دلار آمریکا در ساعت ۱۵ امروز در صرافی‌های بانکی با افزایش ۳۵۰ تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت ۲۲ هزار و ۵۰ تومان فروخته شد و با بهای ۲۱ هزار و ۹۵۰ تومان نیز خریداری شد.

تابلوی صرافی‌های بانکی برای خرید و فروش یورو نیز امروز افزایش  قیمت را ثبت کردند. به این ترتیب فروش یورو امروز در این صرافی‌ها با قیمت ۲۶ هزار تومان برای فروش و عدد ۲۵ هزار و ۹۰۰ تومان برای خرید هر یورو در این صرافی‌ها ثبت شد.

ارزیابی بازار غیر رسمی ارز اما گویای آن است که نرخ خرید و فروش دلار در این بازار نیز قیمت دلار با افزایشی حدود ۲۰۰ تومانی همراه بوده است و خرید و فروش دلار در محدوده قیمت ۲۲ هزار و ۴۰۰ تومان تا ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود.

همچنین در سامانه سنا نیز در روز کاری قبل (۲۲ مرداد) برای فروش هر یورو مبلغ میانگین ۲۵ هزار و ۳۷۵ تومان و برای فروش دلار نیز رقم ۲۱ هزار و ۳۷ تومان ثبت شده است. بر این اساس بهای این دو ارز در این سامانه با کاهشی حدود ۳۰۰ تومانی مواجه بوده است.

از سوی دیگر در سامانه نیما طی در روز معاملاتی گذشته (۲۲ مرداد) فروش هر حواله یورو با میانگین قیمت ۲۲ هزار و ۳۷۰ تومان انجام شد. فروش حواله دلار نیز با میانگین قیمت ۱۸ هزار و ۸۰۴ تومان ثبت شد.

منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدیو اقتصادی